GAMUZ o wielu lat współpracuje ze światowym producentem w branży muzycznej firmą Kolberg Percussion GmbH.

Możemy służyć Państwu fachową pomocą w doborze profesjonalnych instrumentów perkusyjnych, wyposażenia orkiestr oraz wszystkiego, czego potrzebują muzycy do transportu swoich instrumentów.

Pomocy w doborze i rzetelnej informacji na temat oferowanych produktów udzielą Państwu nasi pracownicy doświadczeni w sprzedaży dla  orkiestr symfonicznych i operowych. Wielokrotnie dostarczaliśmy

sprzęt firmy Kolberg w ramach zamówień publicznych tak więc znamy od podszewki problemy i potrzeby grających na instrumentach perkusyjnych.

Oferujemy Państwu szeroką gamę instrumentów perkusyjnych, od trójkąta do kotłów koncertowych, jak również elementy wyposażenia orkiestr takie jak kufry podróżne, pulpity i krzesła. Produkty Kolberg są stale unowocześniane i rozwijane we współpracy z klientami. Cechuje je najwyższa jakość i praktyczne rozwiązania. Najlepszą rekomendacją firmy Kolberg są najlepsze orkiestry z całego świata należące do grona jej klientów. Nasza firma wielokrotnie już dostarczała w ramach zamówień publicznych instrumenty perkusyjne oraz wyposażała orkiestry w najwyższej jakości krzesła orkiestrowe dla muzyków i pulpity dyrygenckie dla wielu polskich filharmonii , orkiestr symfonicznych i sal koncertowych.

Zapraszamy Państwa do odwiedzi strony firmy Kolberg w formie sklepu internetowego. Potrafimy zrealizować każde  Państwa zamówienie. Ceny dla produktów Kolberg będą ustalone indywidualnie po otrzymaniu od Państwa zapytania na nasz firmowy adres mailowy biuro@gamuz.com.pl.

Wejście do sklepu